Пептиди



Пептиди для відновлення і зміцнення балансу шкіри


Пептиди для росту вій і брів


Пептиди проти зморшок


Пептиди проти темних кіл під очима


Усунення пігментації


Пептиди для росту волосся


Пептиди для відновлення чутливості шкіри


Пептиди для відновлення шкіри


Пептиди проти фотостаріння і захист ДНК


Пептиди для підтяжки шкіри


Пептиди для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри


Пептиди, які допомагають лікуванню прищів

Пептиди це органічні сполуки, які виникають з амінокислотних ланок, пов'язаних один з одним пептидним зв'язком. Для отримання пептиду з відповідними властивостями та функціями розмір молекул і їх взаємне розташування в ланцюгу є найбільш важливим. Щоб краще проникнути пептидам через роговий шар, була введена модифікація їх первісної структури шляхом додавання до нього ланцюга жирних кислот.

За якісним складом амінокислот розрізняють гомомірні пептиди сполуки, що складаються тільки з амінокислотних залишків гетеромірні пептиди речовини, до складу яких входять також небілкові компоненти. Так глікопептиди містять у молекулі вуглеводні залишки.

Пептиди також діляться за способом зв'язку амінокислот між собою гомодетні пептиди, амінокислотні залишки яких з'єднані тільки пептидними зв'язками гетеродетні пептиди ті сполуки, в яких крім пептидних зв'язків зустрічаються ще й дисульфідні, ефірні та тіоефірні зв'язки.


Вплив пептидів на організм людини


Механізм впливу пептидів вивчений досить добре, і доведено, що саме вони регулюють життєдіяльність всіх його клітин. Численні дослідження підтвердили той факт, що багато проблем зі здоров'ям організму людини та швидкість його старіння безпосередньо залежать від синтезу пептидів в ньому.


Результатом їх роботи є:

Стимуляція вироблення гормонів, які підсилюють анаболічні процеси та відповідають за збільшення м'язової маси. Ліквідація запальних реакцій. збільшення швидкості загоєння ран. Регуляція апетиту. значне поліпшення стану шкіри, стимулюючи вироблення колагену й еластину. Регуляція вироблення холестерину. зміцнення кісток і зв'язок скелета. Зміцнення імунітету. Нормалізація сну. Відновлення процесу метаболізму в організмі. Підтримка процесу регенерації.