Кисетний затиск зубчастий багаторазовий Haida

HB Зубчастий кисетний затиск для накладення кисетного шва

Зубчастий кисетний затиск - це додатковий хірургічний інструмент, який використовується в анастомозі шлунково-кишкового тракту, для накладення шва на розрив травного каналу.

Модель:

  • HB-41 7 зубчиків
  • HB-48 8 зубчиків
  • HB-55 9 зубчиків

Функція, використання і область застосування Зубчастих кісетних затискачів Зубчастий кисетний затиск - це додатковий хірургічний інструмент, який використовується в анастомозі шлунково-кишкового тракту.

Матеріал: З'єднувальний гвинт виконаний зі сталі корозійної - стійкою жароміцної (2Cr13)

Фортеця: Загартована сталь (HRC42-48) Сила змикання: сила навантаження змикання не більше ніж 50N, після змикання всіх зубців.

Сила розмикання: сила навантаження розмикання не менше ніж 15N Модель Характеристика Функція HJ-5 L5 Для використання з одноразовим циркулярним степлером Метод використання зубчастого кисетного затиску В анастомозі шлунково-кишкового тракту, після накладення кісетних швів обох кінців, HJ щипцями для захоплення зафіксувати паз наконечника, після чого вставити в циркулярний степлер. Кінчик стрижня просовується вглиб до тих пір, поки не будить чути характерне клацання.

Затиск дозволяє якісно закрити і закріпити тканину. Використовується на будь-якій частині шлунково кишкового тракту за винятком стравоходу. Виготовлений з високоякісної медичної сталі. Виріб пройшов сертифікацію на території України відповідно до законодавства та вимог МОЗ.


Кисетні затискачі багаторазового використання на 7м, 8м, 9ть зубчиків. Дуже зручні та легкі у використанні. Неймовірно зручна конструкція адаптована під потреби хірурга. Багаторазовий сталевий інструмент призначений для накладення кисетного шва. На кожній бранші є зубці з отворами і каналами для проведення прямої голки і нитки. Багаторазові кісетні затискачі можна використовувати в усіх ділянках шлунково-кишкового тракту, крім стравоходу. Стерилізується в автоклаві. Постатачається нестерильним.

Характеристики
Застосування Для накладення кисетного шва
Кількість в упаковці 1шт.
Країна виробник Китай
Тип Хірургічний інструмент

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Кисетний затиск зубчастий багаторазовий Haida

Хірургічний інструмент, який використовується в анастомозі шлунково-кишкового тракту
  • 12 350 грн