Троакар Success® одноразовий Haida HCC-5-110

Троакар Success® одноразовий малоінвазивний без леза

Код: HCC-5-110

Довжина канюлі: 110 мм.

Внутрішній діаметр канюлі: 5,8 мм.

Вдосконалений корпус без ковзання з дзеркальною різкою, оснащені плоскою V-подібної платівкою, виконаної з жорсткого пластика, замість сталевого леза, що забезпечує легке проходження ножа пірамідального типу через тканину і оберігає органи черевної порожнини отраспространенія патологічного процесу за межі органу або частини тіла. Захист ножа забезпечує безпечне проникнення в черевну порожнину, після проходження троакара через тканини віджимається пластиковий захист, яка закриває платівку. Незалежне вістря стилета не обертається в тканинах, при укрученні троакара, що запобігає додаткову травму тканин і сприяє ще більш легкому проведення троакара.

Троакари серії Success HD / HCC оснащені м'яким пелюстковим клапаном і стандартним краником (роз'єм Луер) для проведення инсуффляции і десуффляціі. Канюлі троакаровSuccess мають спеціальну зворотний насічку, що дозволяє, з одного боку, легко вводити троакар в тканину, а з іншого боку, міцно його там фіксувати, також мають помірно скошений атравматичний кінець, рентгенопрозорий (важливо при проведеніілапароскопіческіх, холецистектомії, холецістоми, урологічних втручаннях і ін.). Все троакари цієї серії мають напис Fixty - хороша фіксація на черевній стінці.

Так само одноразові троакари особливо актуальні при проведенні операцій ВІЛ - інфікованим і хворим на СНІД, пацієнтам з вірусними гепатитами. Такого роду інструменти набувають величезну популярність і актуальність у зв'язку з розвитком страхової медицини.

Характеристики
Застосування Безпечне проникнення в черевну порожнину
Країна виробник Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Троакар Success® одноразовий Haida HCC-5-110

Троакар Success® одноразовий малоінвазивний без леза
  • 1 950 грн