Даний розширювач розрізу складається з еластичного зовнішнього кільця, імплантного кільця та каналу. Розширювач розрізу дає можливість максимального розширення розрізу найбільшою мірою, розширити бачення операційного поля; рівномірне натягнення тканини зменшує пошкодження тканини та дозволяє ефективно захистити розріз від кровотечі та інфікування. Ефективно полегшує біль рани та застій, викликаний пригніченням металевого розширювача. Простий в експлуатації, з унікальною конструкцією, двома видами матеріалів та різноманітністю моделей, які відповідають потребам різних видів операцій.

Застосування

Застосовується в хірургії малих розрізів та малоінвазийвній хірургії, запобігає розрізу розширювача та інфікування розрізу.

Методи використання

1.      Обирайте модель розширювача розрізу з відповідними технічними характеристиками відповідно до різних вимог хірургічної операції.

2.      Відкрийте упаковку та вийміть розширювач розрізу. Надайте вручну імплантному кільцю овальної форми, вирівняйте овал по відношенню до розрізу та введіть у розрізу (щільно до розрізу), потім натисніть на задню частину овалу, для того щоб імпланте кільце пройшло через розріз і повільно розширилося. В кінцевому рахунку, імплантне кільце вставляється у розріз і приймає початкову форму, імплантне кільце та зовнішнє кільце відповідно розташовуються всередині та зовні розрізу.

3.      Відповідно до товщини стінки грудної клітини пацієнта, відрегулюйте відповідну довжину каналу, а саме,  загортаючи зовнішнє кільце всередину, або ж згортаючи канал, регулюючи відстань між імплантним кільцем та зовнішнім кільцем. Відрегулюйте зовнішнє кільце; сформуйте канал близько до стінки розрізу та розширте розріз.

4.      Введіть інструменти до черевної порожнини через розширювач розрізу для проведення однопортової лапароскопічної хірургічної операції або введення пристроїв з більшим вигином чи для діставання органів з тіла для проведення операції.

5.      Після завершення операції, вставте палець у розширювач розрізу та захопіть частину імплантного кільця, потім проверніть імплантне кільце та видаліть його з розрізу.

Протипоказання

Забороняється використання виробу у пацієнтів з великим черевом, під яке не можливо адаптувати технічні характеристики розширювача розрізу.

Забороняється використання, коли розріз для оперування є занадто малим та розширювач розрізу складно імплантувати.

Забороняється використання, якщо є загроза розриву або дряпання плівки через контакт з гострими лезами  хірургічних інструментів.

Забороняється використання, при наявності алергії на силікон. 

 Застереження

1.  Даний розширювач розрізу був стерилізований за допомогою гама-випромінювання та є стерильним , якщо пломба на маленькій внутрішній упаковці не зламана,а печатка не пошкоджена, розширювач може використовуватися протягом 3-х років.

2.  Переконайтеся, що розширювач розрізу знаходиться в межах терміну придатності (три роки після стерилізації ). Категорично забороняється використовувати розширювач розрізу після закінчення терміну придатності.

3.  Даний продукт призначений для одноразового використання, повторне використання забороняється.

Зберігання

Даний розширювач розрізу необхідно зберігати у сухому, темному та прохолодному, за відсутності корозійних газів та у добре провітрюваному приміщенні, у якому вологість не перевищує більше 80%Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Ретрактор (расширитель) разреза HRB одноразовый, стерильный

  • Код товара: 3456
  • Доступность: На складе
  • 1 378.00 грн.