Багаторазові кісетні затискачі

На сторінці:
Сортувати:

Кисетний затиск зубчастий багаторазовий Haida

Хірургічний інструмент, який використовується в анастомозі шлунково-кишкового тракту..

12 350 грн

Зубчасті кісетние щипці багаторазового використання

Операції на кишечнику Повинні проводитися тільки за допомогою специализированна і пройшов державну сертифікацію медичного інструменту. У компанії «Фармлінк» можна купити зубчасті кісетние щипці багаторазового використання від HAIDA. Тут представлені тільки сертифікований в Україні хірургічний інструмент від прямого виробника.

Застосування кисетного затиску

Кісетние щипці виготовляються з якісної неіржавіючої медичної сталі. Бувають моделі на 7, 8 або 9 зубчиків. Використовують даний хірургічний інструмент для проведення анастомозу ШКТ. З його допомогою виконується накладення кисетного шва на кінці розриву травного каналу. Щипці дозволяють добре закрити і зафіксувати краї, що зшиваються тканини.

Багаторазові кісетние щипці можна використовувати в усіх ділянках шлунково-кишкового тракту, крім стравоходу.

Купити кисетний затиск багаторазового використання

Виробляти хірургічні операції можна тільки з впровадженням високоякісного і сертифікована інструменту, Який пройшов сувору перевірку і Відповідні випробування в сертифікованих для цього лабораторіях. Технічні характеристики і Використовуваний у виробництві метал, технологія виготовлення Повинні відповідати вимогам ГОСТ.

Компанія «Фармлінк» є Офіційним дилером заводу HAIDA. Це означає, що вона пропонує тільки оригінальне обладнання та інструменти для проведення хірургічних втручань від даного виробника. На кожну одиницю виробу поширюється гарантія від виробника. Також на сайті Фармлінк ви зможете купить кисетний затиск багаторазового використання і подивитися сертифікати на товар.

Операція з проведенням анастамоза буде проходить успішніше з впровадженням Спеціальних щипців, які забезпечують утримання та змикання країв кишки для якісного сшиванием. Є необхідність шукати інструменти в сумнівних постачальників, коли є можливість придбати його у офіційного дилера Хайда. Одноразовий інструмент може бути ненадійний, а якісний продукт не може коштувати дешево