NEW Мішечок для екстракції  ендоскопічний одноразового використання стерильний

Мішечок для екстракції одноразового використання – проста у використанні система призначена для тимчасового зберігання зразка та сприяння його вилученню під час лапароскопічної операції.

Застосування: Мішечок для екстракції одноразового використання застосовується для видалення вирізаної патологічної тканини / органу / зразка в Лапароскопічній хірургії / Малоінвазивній хірургії.

Метод стерилізації : Виріб стерилізовано окисом етилену

Характеристика:

Мішечки для екстракції Haida – це одноразовий стерильний контейнер, виготовлений з термопластичного поліуретану, прозорий, міцний, водонепроникний, зносостійкий, та дуже еластичний. Автоматичне відкривання мішечка при розгортанні забезпечує легку маневровість та введення. Автоматичне закриття мішечка під час вилучення запобігає процесу запалення. Призначений для вилучення біологічних матеріалів під час лапароскопічного втручання. Особливість мішечків для екстракції Haida є підвищена пружність та стійкість до розтягнення, що дозволяє витягувати мішечок через троакарний порт без пошкодження та втрати змісту мішечка.

Область застосування :

  • холецистектомія;
  • апендектомія;
  • оваріоектомія;
  • забір будь-якого гістологічного матеріалу ;
  • інші оперативні втручання, коли необхідно вилучити частину м’яких тканин відповідного до ендобга розміру.
Характеристики
Кількість в упаковці 1шт
Область застосування Мішечок для екстракції

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мішечок для екстракції ендоскопічний одноразового використання стерильний

  • 1 820 грн

Доступні опції