Oligopeptide-10

Oligopeptide-10 володіє широким спектром діяльності проти багатьох типів організмів, включаючи р. Акне бактерії.

Oligopeptide-10-це короткий Біоактивний пептид, що складається з п'ятнадцяти природних амінокислот, які забезпечують антимікробну активність проти р-акне бактерій.

Oligopeptide-10 має сильну активність проти пропіонібактеріума acnes, викликаючи швидку смерть клітин. Він пов'язує з негативно зарядженими поверхневими елементами (ліпотеіхоічнимі кислотами) бактерій, дозволяючи отримати доступ до своєї основної мети, цітоплазміческой мембрані, яка викликає летальний осмотический дисбаланс всередині бактерій. Завдяки цьому унікальному механічному механізму дії бактерії мають дуже низьку ймовірність стати стійкими, а бактерії, стійкі до інших антибіотиків, залишаються вразливими до Oligopeptide-10. Крім того, він нейтралізує протизапальні бактеріальні компоненти, знижуючи почервоніння. У незалежних дослідженнях Oligopeptide-10 було показано, що він не Цитотоксичність, що не мутагенний, не дратівливий і не чутливий.

Використовується в багатьох продуктах проти акне для посилення систем природного захисту, Oligopeptide-10-це антимікробний пептид, отриманий від амінокислот рослин, який має високу синергией з саліцилової кислоти. Дослідження показали, що Oligopeptide-10 має широкий спектр діяльності проти багатьох типів організмів, включаючи p. acnes бактерії. Клінічні дослідження показали значне зниження зовнішнього вигляду плям і червоних плям після використання продуктів з Oligopeptide-10.

Характеристики
Зовнішній виглядЛіофільний порошок білого кольору, 98.9% діючої речовини
Країна виробникКонтрактне виробництво
РозфасовкаВід 0.3 гр до 100 гр стерильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Oligopeptide-10

Oligopeptide-10 володіє широким спектром діяльності проти багатьох типів організмів, включаючи р. акне бактерії
  • Модель: 000990271
  • Наявність: На складі