Pentapeptide-25 (UCPEPTIDE V)

Пептид UCPeptide V (він же Pepti-Slim) відмінно зарекомендував себе як антицелюлітний косметичний инг. Пептидний биомиметика отриманий синтетичним способом, в догляді за тілом важливий як компонент, що обмежує накопичення жирів. Регулярне використання кремів і гелів на UCPeptide V зменшує обсяг вакуолей в адипоцитах (жирових клітинах), відповідно, йдуть і зайві сантиметри.

Пентапептид забезпечує ефект схуднення шляхом зниження липогенеза, що гарантує стійкий результат - зниження обсягу проблемних зон без провисання шкіри. Прекрасно поєднується з Адіпослімом і Волюформом, якщо крім похудательной ефекту ви бажаєте посилити еластичність шкіри. Особливо це важливо при жорстких дієтах, пептидний крем також посилить дію вакуумно-роликового масажу і пресотерапії.

UCPeptide V в косметології використовується не тільки в догляді за тілом, включення пептиду в догляд за обличчям також вітається: часто Pepti-Slim фігурує в формулах сучасних ВВ-, СС, DD-кремів.

Сироватка від зморшок з 1% пентапептіда-25 уповільнює процеси старіння в шкірі шляхом посилення мікроциркуляції в шкірі й потужного детокс-ефекту. Шкіра буквально відроджується - посилення оксигенації тканин цілюще позначається на еластичності й тургоре шкіри.

Додатковий плюс активу Ucpeptide V - виражений ліфтинг-ефект, тому космецевти рекомендують вводити 0,5-1% в цілодобовий догляд за зрілою, яка в'яне шкірою. Цей компонент з низькою молекулярною масою запускає процеси саморегуляції, нормалізує діяльність немолодих вже тканин. 

Характеристики
Зовнішній вигляд Ліофільний порошок білого кольору, 98.9% діючої речовини
Країна виробник Контрактне виробництво
Розфасовка Від 0.3 гр до 100 гр стерильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Pentapeptide-25 (UCPEPTIDE V)

Крем с 1% Ucpeptide V
  • Модель: 000990002
  • Наявність: На складі