Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate (SYN-AKE)

SYN-AKE (Сін-Ейк) - це синтетичний інноваційний миорелаксант, пептид з сильними властивостями згладжування зморшок через блокування надлишкової міміки. Сін-Ейк - ефективна альтернатива ботоксним ін'єкціям.

Дія Syn-Ake (Сін-Ейк)

Пептид Сін-Ейк впливає так само, як отрута гадюки - розслаблює мускулатуру особи, що дає дуже позитивні ефекти: розгладження текстури, згладжування зморшок, попередження їх поглиблення, а ще, Сін-Ейк вирівнює сам тон шкіри.

Властивості цього синтетичного пептиду перевірені дослідженнями і визнані такими, що забезпечують омолоджуючий ефект. Принцип Syn-Ake (Сін-Ейк) нейром'язове розслаблення мускулатури, мета - не дати зморшок заглиблюватися під дією звичної міміки. Сін-Ейк блокує м'язові скорочення і мабуть, розгладжує шкіру. Позитивно, що застосування пептиду має накопичувальний ефект, тобто Syn-Ake (Сін-Ейк) має пролонговану дію.


Застосування Syn-Ake (Сін-Ейк):

до 4% місцево на зморшки (зонально) в інтенсивному курсі;

1-2% - підтримує курс (все обличчя);

5% максимальне дозування.

Syn-Ake (Сін-Ейк) вводиться в остиглі (до 40 градусів) емульсії, розчинний у воді (до 40 градусів), може поєднуватися з етанолом (до 50%). Не варто використовувати Сін-Ейк спільно з АНА-кислотами, обережно при регулярній набряклості і виключити з косметики вагітних і годуючих матерів.

Характеристики
Зовнішній вигляд Ліофільний порошок білого кольору, 98.9% діючої речовини
Країна виробник Контрактне виробництво
обсяг Від 0.3 гр до 100 гр стерильно

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate (SYN-AKE)

Синтетичний інноваційний миорелаксант Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate (SYN-AKE)
  • Модель: 000990020
  • Наявність: На складі