Запорожці познайомилися з продукцією компанії «Фармлінк» на спеціалізованій виставці «Медицина для всіх»

Posted by John 07.07.2019 0 Comment(s)

Виставка, яка була організована вперше, дозволила жителям міста, працівникам сфери медицини і всім зацікавленим познайомитися з виробниками напряму, а також зав'язати ділові контакти. На стенді «Фармлінк» були представлені поліуретанові презервативи люкс класу Sagami Original 0.02, водний і спиртовий розчин Лінкомістіна, що зшивають апарати. Проводилися консультації по препаратам і медичного обладнання.

Кожен з 4000 тисяч відвідувачів виставки мав можливість дізнатися корисну інформацію: по запобіганню від захворювань, що передаються статевим шляхом, та небажаної вагітності за допомогою презервативів; про використання медичних степлерів - будова, ціна, хвороби, які з його допомогою можна вилікувати мінімально інвазивних способом; про те, як захистити себе і свою сім'ю від різних хвороб, які передаються повітряно-крапельним шляхом і контактним способом, за допомогою Лінкомістіна.

Бажаємо вам бути здоровими! А якщо зіткнетеся з хворобами - звертайтеся до «Фармлінк». Разом переможемо практично будь-яку недугу!