Лінкомістін - універсальний засіб для будь-якої аптечки

Posted by John 26.03.2020 0 Comment(s)

 

Для любителів комфортних поїздок в автомобілі:

Кермо, важіль перемикання передач і ручки - найбрудніші місця в авто, з якими постійно контактує людина.

Що робити, щоб убезпечити себе від надмірної кількості бактерій, які можуть негативно вплинути на здоров'я?

Протріть все брудні місця ганчірочкою, змоченою в розчині Лінкомістіна.
Таким чином ви зможете попередити безліч захворювань, включаючи простуду, отруєння (якщо ви періодично їсте в салоні авто), дерматити.

"І як останній штрих налив залишки на ганчірочку і протер кермо, важіль КПП, ручки дверей в салоні. Вообщем все де захотів вбити мікробів. Ефект? Мені сподобалося. Хоча особливої ​​різниці я не помітив, що й не дивно. Але чіпати кермо і все інші оброблені речі стало приємніше


Запах взуття:

Все ще задається питанням, як впоратися з неприємним запахом взуття?

Дозвольте нам вирішити це питання!

 

Побризкавши взуття розчином Лінкомістіна на спиртовій основі ви позбудетеся від неприємного запаху взуття і від бактерій, які провокують неприємний запах.

 

При лікуванні грипу:

 

Лінкомістін на водній основі використовується як ефективний противірусний засіб для профілактики і лікування грипу. Він діє на зовнішню оболонку вірусу. Препарат руйнує віруси і бактерії до моменту їх прикріплення до слизистих оболонок.

Лінкомістін відноситься до групи поверхнево активних речовин. З його допомогою можна лікувати як дорослих, так і дітей, оскільки він не всмоктується і не пошкоджує слизові і шкірні покриви.

 

Застосування антисептика Лінкомістін при профілактиці застуди та грипу:

 

В період сезонних епідемій необхідно обробляти слизову носа і горла препаратом 1 раз в день, а також після контакту з хворими людьми. Відзначимо, що лікування грипу за допомогою Ліномістіна може проходити в комплексі з антибіотиками та іншими лікарськими засобами.

 

При вугрової висипки:
Як лікувати вугровий висип?

 

Для лікування вугрового висипу обробляють проблемні ділянки шкіри ватним тампоном, рясно змоченим Лінкомістіном.

Лінкомістін має бактерицидні властивості і є поверхнево активною речовиною, яке сприяє очищенню пор шкіри і сприяє зменшенню вугрової висипки. Він не викликає подразнень і відноситься до гіпоалергенним засобам, тому його можна застосовувати алергікам і людям з чутливою шкірою.

Робіть регулярні аплікації з Лінкомістіном на проблемних ділянках шкіри: змочений в розчині тампон або гігієнічний диск накладається на шкіру протягом 3-5 хвилин. В якості альтернативи аплікацій можна використовувати флакон з розпилювачем, зрошуючи 1-2 рази на день проблемні зони.


Для дбайливих мам:

 

Немає можливості помити сосочку після того, як малюк впустив її на підлогу? Обробіть сосочку водним розчином Лінкомістіна і будьте впевнені, що ваш малюк буде здоровим!