Компанія "Фармлінк" вносить свій внесок в сучасну хірургію

Posted by John 07.07.2019 0 Comment(s)

Компанія "Фармлінк" вносить свій внесок в сучасне хірургічне лікування хворих шляхом значного розширення свого асортименту.

Компанія "Фармлінк" значно розширила свій асортимент одноразових зшивачів (хірургічних степлерів) і змінних картриджів до них для більш сучасного хірургічного лікування хворих не тільки з онко-, але і з іншою патологією травного тракту.

Компанія "Фармлінк" значно розширила свій асортимент одноразових зшивачів (хірургічних степлерів) для більш якісного зшивання органів і тканин, зменшення часу зшивання (зменшення часу операції) і в подальшому, зменшення терміну післяопераційної реабілітації хворого. Розширився спектр застосування хірургічних степлерів: операції при онкопатології, операції при іншій патології травного тракту, операції при геморої (по-Лонго). Використовуються при цих операціях одноразові циркулярні зшивають апарати, лінійні одноразові зшивають і лінійні зшиваючі ріжучі апарати. Придбання змінних картриджів з скобами до лінійним апаратів дозволяє провести кілька прошивання одним апаратом під час однієї операції.

Компанія "Фармлінк" заснована в 2002 році, об'єднує вітчизняних вчених, фахівців оптової та роздрібної тоговлі, лікарів. Займається реалізацією одноразових зшивачів (степлерів) для хірургії (онкохірургії, гінекології, торакальної хірургії, травматології). В асортименті продукції одноразові циркулярні зшивають апарати (розмірів по зовнішньому діаметру: 21, 24, 26, 29, 31, 32, 34мм), лінійні зшиваючі (по довжині шва: 45,60,90мм) зі змінними картриджами для різної по товщині прошивати тканини , лінійні ріжучі (по довжині шва: 60, 80, 100мм) зі змінними картриджами для різної по товщині прошиваються і розрізає тканини, одноразовий циркулярний апарат для зшивання при геморої (в упаковку входить весь набір для операції по-Лонго), одноразовий апарат для зшивання шкіри (35 скоб) з Ремовера для зняття скоб.

Ефективно працює створена нами інформаційно-довідкова служба для фахівців, що працюють в сфері охорони здоров'я.