Гарантійний лист

Posted by John 07.07.2019 0 Comment(s)

ГАРАНТИЙНОЕ ПИСЬМО

ГАРАНТІЙНИЙ ЛИСТ

Дата: 7 липня 2016 рік

Для : Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармлінк"

З приводу : Гарантія щодо законої поставки товарів ХАЙДА на територію України

Шановна НАТАЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА

Ми насправді дуже стурбовані ситуацією недобросовісної конкуренції пов'язаної з товарами торгової марки ХАЙДА в Україні і з незаконним постачанням цих товарів на територію України без відповідного дозволу, як з боку компанії Changzhou Haida Medical Equipment Co., Ltd так і з боку компанії Фармлінк.

В рамках довгострокового співробітництва між нашими компаніями і підписаної ексклюзивної угоди для представництва марки Хайда в Україні, компанія Changzhou Haida Medical Equipment Co., Ltd має намір підтримувати хороші відносини з компанією Фармлінк і докласти всіх можливих зусиль для захисту торгової марки Хайда від будь-якого виду незаконності.

В даний час постановляємо цією Гарантією , що була надана нашою компанією, як доказ того, що Товариство з обмеженою відповідальністю Фармлінк насправді є єдиним ексклюзивним представником товарів марки Хайда в Україні.

Товариство з обмеженою відповідальністю Фармлінк на законних підставах торгує товарами марки ХАЙДА на території України і має всі необхідні дозволи і всі відповідні документи для законого використання торгової марки ХАЙДА в Україні. Поставка товарів торгівельної марки Хайда здійснюється в рамках підписаної ексклюзивної угоди для представництва марки Хайда в Україні.

Компанія Changzhou Haida Medical Equipment Co., Ltd також гарантує, що не дозволить іншим компаніям продавати товар торгової марки Хайда в Україні, і що не передасть права на продаж товарів марки Хайда іншим представникам в Україні. Будь-який вид незаконної поставки товарів торгової марки Хайда буде розглядатися як контрабанда і повинні бути притягнуті до відповідальності відповідно до норм міжнародного права.

З нашого боку, ми будемо нести відповідальність за виконання зобов'язань, взятих на себе в підписаній ексклюзивній угоді для представлення торгової марки Хайда в Україні.

Ми розраховуємо на підтримку взаємовигідних відносин для довгострокового періоду між нашими компаніями.

Дякуємо за співпрацю

З повагою

Рейчел Чжоу

Директор компанії Changzhou Haida Medical Equipment Co., Ltd