Центр Сучасної Ветеринарної Медицини

Posted by John 07.07.2019 0 Comment(s)

4 вересня 2015 р. Центр Сучасної Ветеринарної Медицини на честь свого 15-річчя провів конференцію на тему «Захворювання печінки у дрібних тварин і проблеми, пов'язані з порушенням її функції». Місцем проведення заходу було обрано конференц-зал готелю Visak, який знаходиться на Оболонській набережній, поряд з Дніпром.

Компанія Фармлінк представила для лікарів ексклюзивний антисептик Лінкомістін широкого спектру дії, який широко застосовується у ветеринарії.

На конференції обговорювалися теми діагностики основних захворювань печінки, застосування гепатопротекторів в лікуванні печінки з дослідженнями, захворювання бабезиоз у собак, з ускладненням на печінку.

На конференції були присутні ветеринарні лікарі з різних міст України. Вони представляли різні сфери ветеринарної медицини-клініки для дрібних тварин, ветеринарні лабораторії, компанії, які займаються виробництвом і реалізацією ветеринарних препаратів, обладнання та кормів для тварин.

У конференції брали участь: старший лікар ЦСВМ Василь Олексієнко, КАМ Ірина Єфімченка від компанії Arterium, ветеринарний дієтолог Ольга Опік від компанії Nestle Purina Pet Care, доктор медичних наук, головний лікар Центру сімейної медицини УЛДЦ і

головний інфекціоніст МОЗ України (2009-2011рр.) Ірина Боброва, директор компанії Zoobonus Андрій Поліщук, менеджер ТОВ "Сева Санте Анімаль Україна» Інна Вержиховський, керівник ветеринарного спрямування в компанії «Лабораторний світ» Ігор Ліхобіцкій, лікар клініки дрібних тварин м.Люблін ( Польща) Ян Марчук, КАМ Юлія Захарченко від компанії Фармлінк.

Директор ЦСВМ Яна Дробівниця привітала з 15-річчям ЦСВМ і запросила гостей до ресторану Viller на святкування.