Антисептик - ефективний метод боротьби з бактеріями і вірусами

Posted by farmlink 16.03.2020 0 Comment(s)

Дезінфекція рук за допомогою антисептичних засобів відмінно виручає, коли немає можливості вимити руки з милом. А робити це рекомендовано якомога частіше. Особливо важливо знезаражувати шкіру в місцях масового скупчення людей, де бактерії і віруси особливо поширені. Використовуючи антисептики для рук в аеропортах, громадському транспорті, лікарнях або державних установах, ви знижуєте ризик прояву різних захворювань.

За рахунок активного протимікробної дії засобу до збудників інфекцій і вірусів, шкідливі мікроорганізми не потрапляють в організм людини. Крім цього, дезінфектори ретельно очищають шкіру, попереджаючи розвиток грибкових захворювань, а також відмінно підтримують гігієну рук протягом всього дня.

Склад і види антисептика

У «класичні» засоби для дезінфекції входять етанол-спирт, ефірні масла рослин, гліцерин, ізопропанол та зволожувачі. Залежно від форми випуску склад може незначно змінюватися. Також є засоби на спиртовій та безспіртовим основі, де головний компонент замінюється водою. Перші користуються більшою популярністю, а їх вплив визнано більш ефективним. Спирт в складі обеззараживающего кошти набагато швидше знищує збудників вірусних інфекцій, ніж вода.

Сучасний ринок пропонує безліч видів сантізайзеров. Це гелі, спреї, мазі, пінки і навіть присипки. Однак, стандартні гелі та спреї для дезінфекції рук не тільки звичні для всіх споживачів, але і найбільш зручні. Знезаражувальні засоби на спиртовій основі, такі як Мірамістин і Лінкомістін, випускаються в різних обсягах і тарах для зручного використання.

Правила застосування антисептика

Засоби для дезінфекції необхідно наносити на шкіру рук в кількості, зазначеним на етикетці антисептика (близько двох натискань для одного застосування). Ретельно розітріть рідину по всій площі рук, особливу увагу приділяючи кінчиків пальців, шкірних покривів близько нігтьових пластин і міжпальцевим проміжків.

Повторне нанесення необхідно в міру необхідності. Якщо ви працюєте з людьми, то необхідно використовувати засіб до і після кожного клієнта.

Зберігати антисептик необхідно строго в «рідній» індивідуальній упаковці, щоб уникнути попадання бактерій в засіб. Використану тару з-під антисептика рекомендується відразу утилізувати.