На календарі – початок вересня, а, отже, і початок нового навчального року. Саме тепер кожна мама повинна подумати про захист дитини в школі та після школи. Справитися з багатьма «дитячими проблемами» допоможе антисептик Лінкомістин.  Лінкомістин  - «жива вода», цілюща сила, здатна замінити багато препаратів і, що найбільш важливо, ідеально підходить дітям.

  Насправді, Лінкомістин - це антисептик широкого спектру дії. Його застосовують у багатьох областях медицини. Зокрема, це дійсно незамінний засіб для лікування опіків: побутових або сонячних. Достатньо всього лише прикласти до ранки змочену в препараті серветку - і пухирів не буде. Втім, як і хворобливих відчуттів. В цьому плані Лінкомістин цілком претендує замінити йод або зеленку - він володіє протизапальною дією, сприяє швидкому загоєнню рани та, що найголовніше –враховуючи те, що він на водній основі- він не пече дитині та не приносить больових відчуттів. 

  Лінкомістин також відмінно підходить для ліквідації герпетичних проявів, стоматитів та ангіни. Треба полоскати або ж зрошувати  ним горло й порожнину рота, тоді захворювання пройде швидше, а стан дитини буде не таким болісним. Примітно, що засіб не має смаку і запаху, як багато ліків від ангіни, і не викликає неприємних відчуттів у дитини.

  Якщо ж у дитини з`явився  герпес, то потрібно прикладати серветку з Лінкомістином до місця запалення декілька разів протягом дня.

  Добре використовувати Лінкомістин з метою дезінфекції. Досить просто обробити «забруднену» ранку, подряпини чи поріз, щоб все швидше загоїлось.

  Справляється препарат і з профілактикою і лікуванням грибкових захворювань. Кожен раз після відвідування  дітками басейну або водойм обробляйте Лінкомістином нігтики, шкірні валики біля них, проміжки між пальчиками і стопи. Для таких цілей прекрасно підходить Лінкомістин з розпилювачем.

  В основі біологічної дії препарату лежить вплив на клітинні мембрани. Кажучи науковою мовою, неполярна частина молекули Лінкомістину занурюється в гідрофобну частину мембрани, руйнує надмембранний шар, розпушує саму мембрану, підвищує її проникність для великомолекулярних речовин. Словом, пояснюючи простіше: Лінкомістин руйнує структури і функції мембран бактеріальних клітин. При цьому Лінкомістин діє місцево, не всмоктуючись в слизові оболонки і шкірні покриви. Отож, для діток він цілком прийнятний, безпечний та ефективний.